my voice fetish

13. září 2017 v 12:41 | Majklice†Světice |  ☆Videa
Beast Master (Tsukiuta)

Vytvořila jsem si rituály, které dělám před spaním. Buď se podívám na nějaké live vystoupení Buck-Tick, nebo si poslechnu něco od Gakua Wataru Hatanoa. Častěji spíš to druhé, protože u Buck-Tick to většinou přetáhnu na dvě hodiny a na to nemám čas. Jsou dva druhy lidí - ti, kteří jeho hlas zbožňují a ti, kteří ho nemůžou vystát. (A potom možná ti, kterým je to jedno, že.) U většiny lidí se spíš tedy setkávám s nepochopením a komentují to slovy, že zní, jako by měl pořád rýmu. Já jsem jeho hlas popsala, jako kdyby zpíval z nějaké jeskyně, roury nebo koupelny/hajzlu. V tom případě už lidi vůbec nechápou, co se mi na tom jako líbí. Pozvala bych jeho hlas na večeři, donesla bych mu hezký puget květin a možná bych ho požádala ho o ruku, protože jsem hnedka po prvním poslechu otěhotněla a já nechci, aby naše první dítě bylo bastard. Ne, že by na bastardech bylo něco špatného, ale nechci, aby kvůli tomu dostal jméno, jako Gregor třeba. Naked Moon Light nemůžu poslouchat ani v tramvaji, aniž bych se u toho nezačala červenat.

Nechápu, že se umístil až na 34. místě v žebříčku nejvíc hansamu seiyuu. A Masuda Toshiki byl na 28. I'm triggered. Do these people have EYES?

Další oblíbené solo songy: Naked Moon Light, iN Your Eyes, KiLLER KISS+, Synchronic, Sayonara Yume Hanabi, You Only Live Once

↑Líbí se mi ta host club vibe. How old is this song anyway
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama