hooker name: Crippling Depression

7. ledna 2017 v 0:54 | Majklice†Světice |  Paranormal Reality
Brzy budu jako Yato - boží a bezdomovec.

Rok 2016, ačkoliv si na něj většina lidí stěžuje, bych brala jako úspěch. Vlastně to byl asi jeden z mých nejlepších roků, kdy, pokud vynecháme to, že jsem několikrát sáhla do svého "šuplíku poslední naděje", abych si nějak ublížila, jsem si našla spoustu známých a kamarádů různých národností, ras a víry. Juch.

Nový rok jsem strávila kdesi u někoho doma s nějakými lidmi a bylo to v pohodě, ale méně zajímavé, než to zní. S pořadatelem jsem se viděla jen jednou a zbytek jsem neviděla snad nikdy. Samozřejmě, že jsem tam nebyla úplně sama, byla jsem tam se dvěma dalšími lidmi. Po třech sklenkách vína jsem byla nucena se přesunout ke Cole, abych "nezlobila" a částečně taky proto, abych celou noc nezvracela, což bylo v zájmu nás všech, ale na Cole už to není taková sranda.

Před půlnocí jsme vyšli na kopec, abychom viděli na město/města a jejich ohňostroje, což by bylo určitě pěkné, kdyby mě ohňostroje zajímaly, ale asi po minutě sledování a přehrávání si Allahu Akbar v hlavě jsem se začala nudit a čekala jsem, kdy někdo navrhne, abychom se přesunuli dál, ideálně zpátky do domu, protože byla zima.
(Carevna komentuje název knížky.)
"Vzhůru do povětří, to zní jako knížka pro teroristy."


Ráno mi pak volala babička a rozhovor, který proběhl, mě docela rozesmál, protože když už je vám 22, nestává se často, že by vám rodina pokládala otázky, jako: "Kde jsi byla? Pila jsi? Kouřila jsi?Od listopadu do prosince jsem měla brigádu. Už po prvním týdnu jsem začala od zákazníků slýchat věci, jako: "Nechám to na vás, vy umíte skládat líp, než já, jste profesionál." Jo, jsem profesionál. Proto tady jsem, proto jsem dostala tuhle práci. Hned první věc, na kterou se mě na pohovoru zeptali, byla: "Umíte skládat oblečení? Skládáte ráda?" A já říkam jo, kurva, jasně, že jo, hoďte mi sem nějaký trička, ať je můžu poskládat. Je jedno, že jsem zrovna nastoupila, jsem ve skládání hader lepší, než vy, protože jsem profesionál.

Přišel ke mně zákazník, nutno podotknout, že to byl muž, tato informace je v této historce docela klíčová. Řekl mi, že tady má zásilku, kterou si nechal objednat na prodejnu, tak jsem zašla do skladu. Bylo to ženské spodní prádlo, podprsenky, kalhotky a tak, očividně pro jeho ženu. Donesla jsem zboží, rozložila ho na pult a zeptala se:

"Budete si ho chtít vyzkoušet?"

Chvíli se na mě zaraženě díval a potom řekl, že to není pro něj. Jak jinak. I když by bylo určitě zajímavé, kdyby mi na to kývnul. Kolegové mi řekli, že mám poslouchat jejich rozhovory se zákazníky a při komunikaci používat stejné věty, jako oni, tohle je výsledek.


Brigáda trvala krátce, ale bylo to tam fajn, mohla jsem mít denně jeden koláč dle vlastního výběru a tolik kafe a horké čokolády, kolik dokážu vypít. Takže ne moc, protože je mi po kávě obvykle špatně. Před koncem prosince mě ještě vyhodili z pracáku, takže si teď hledám novou práci, abych měla z čeho zaplatit zdravotní pojištění. Buď to, anebo si podřežu žíly. Decisions. Chvíli jsem se rozhodovala, jestli pracovat v čistírně, ale po tom, co jsem při žehlení propálila dvě košile, jsem si řekla, že to asi nebude práce pro mě.

Zúčastnila jsem se nějaké té Halloweenské párty. Myslela jsem, že si víc lidí vezme kostým, ale nakonec jsem jako největší krypl vypadala já (a obsluha). Alespoň za mnou nikdo nepřišel a neřekl mi, co chce objednat za drink, takže dobrý.

Plachtily jsme od baru k baru, mezitím jsme narazily na pár lidí v maskách Guye Fawkese a na strip klub, před kterým postával hlouček chlapů. Dveře do podniku byly otevřené, takže jsme měly hezký výhled na tanečnice u tyče. A i kdyby otevřené nebyly, dobrý výhled byl i z okna. Člověk by čekal, že strip kluby budou trochu víc diskrétní.

Nakonec jsme zakotvily v nějakém baru, kde se ukázalo, že jsou mí kamarádi schopní se vmísit mezi normály, tančit na parketu a socializovat se s cizími lidmi, narozdíl ode mě. Stála jsem opodál, pila víno a vypadala znuděně, což jsem nebyla, naopak mě baví pozorovat lidi a nasávat atmosféru, ale někteří to nepochopili a pokusili se mě vtáhnout na parket, přičemž jsem rozlila víno a to mě spíš naštvalo. Potom se ukázali dva staří plešouni, kteří začali mé společnice obtěžovat. Byla jsem napnutá jako struna a měla jsem chuť jednomu z nich vrazit, ale tak nějak jsem tušila, že bych xichtem k zemi šla spíš já a ještě by mě vyhodili z podniku. Pak začal carevnu obtěžovat i nějaký 17 letý Francouz, ale toho jsem nechala, protože to byl prostě 17 letý Francouz. Když jsme vyšly z baru, nadšeně vykřikla: "Líbala jsem se s klukem, co je mladší, než já, cítím se jako pedofil!" Je zvláštní se radovat z něčeho takového, ale budu se radovat s tebou.

Z mého posledního lolita srazu jsem si krom houpajícího se žaludku odnesla taky novou halenku a oldschool headdress. Lolita srazů se moc neúčastním, protože když máte jenom čtvery šaty, přijít pokaždé s jiným outfitem je docela challenge.

Cestou na sraz se mi nějaká banda teenagerů začala smát, že prý vypadám jako jeptiška. Tak nevím, ve kterém vesmíru žijí, ale nemyslím si, že by jeptišky nosily barety s růžovými mašličkami. Každopádně jsem se musela udržet, abych jim neukázala prostředníček a nespustila: "Raději být jeptiška, než náctiletá matka. Boom! Roasted!"
Jo, určitě bych si tím strašně pomohla.


"Koupila jsem si od B. takovou tu.. černou vložku na hlavu."
"Ano, klidně tomu tak můžeme říkat."


Jednou jsem tak ze setkání s fellow Touken Ranbu fanynkou narazila na členku gangu, která se taktéž zrovna vracela ze srazu, a naskočila si k ní do tramvaje dřív, než se za mnou stihly zavřít dveře. Fajn na lolitách je to, že je snadno už z dálky poznáte. Nechtělo se mi ještě domů, takže jsme si sedly na pivo a probíraly věci, co lidi u piva většinou probírají, jako nahé Finy, incest a podobně. Přisedl si k nám pak nějaký chlápek, který se mi pokoušel políbit ruku a má patnáctiletou dceru, kterou pojmenoval Montana. Chudák Montana. Já nevím, proč za námi pořád chodí nějací cizí lidé a baví se s námi.

Another senpai noticed mee


Na Vánoce jsem dostala svůj vytoužený sukajan, na který jsem náhodou narazila, když jsem s matkou procházela Tesco, takže mi ho koupila, a já se u vybalování dárků tvářila jakože hrozně překvapeně. K tomu nějaká kosmetika a sluchátka, protože mi všechny vždycky zničí kočka a potřebuju nějaké do zásoby. Matka se letos poprvé rozhodla upéct cukroví a napadla ji geniální myšlenka, že je udělá ve tvaru krvavých prstů, protože nic nekřičí "Vánoce" víc, než cukroví vypadající jako useknuté části lidského těla. Od mé mutual na Twitteru jsem pak dostala složku s IDOLiSH7 a novoroční kartičku s kohoutem a s přáním. Podotýkám, že se skoro neznáme, snad první věc, co jsem jí napsala, byla: "Wow, ty máš složku s IDOLiSH7, závist," a na to mě hned požádala o mou adresu. Lucky.

Byl mi představen ongoing webkomix Killing Stalking a mám z toho dost smíšené pocity. Nicméně se mi to líbí a vřele ho všem doporučuji. Nebo možná ne úplně všem. Vlastně ho nedoporučuju asi nikomu, je to jedna z nejdivnějších věcí, co jsem za poslední dobu četla.

Příběh je o stalkerovi YoonBumovi, který se vloupal do domu svého crushe SangWooa. Bohužel ho u sebe SangWoo načapá a YoonBum se stává jeho věžněm, protože se ukáže, že jeho crush je vraždící maniak.

Vychrtlý Bum v ženském oblečení a kruhy pod očima, jak se se zlomenýma nohama plazí po zemi a má ten svůj tragický výraz, je hrozně roztomilý, chci si ho adoptovat. SangWooovi naopak moc nefandím, ten s tím svým svítícím penisem klidně může umřít.

Po půl roce jsem vyřešila svůj problém s Anime on Stage, stránkou, která poskytuje shopping service týkající se butai. Objednala jsem si u nich pár věcí, ale balík nepřišel a dlouho jsem se snažila od nich dostat peníze zpátky, což bylo skoro nemožné, protože na e-mail odpoví jednou za uherský rok. Překvapivě, na Twitteru s nimi domluva byla blesková a cítím se skoro trapně, že mě to nenapadlo dřív. Mezitím jsem našla víc nespokojených zákazníků a přemýšlela, jestli o nich něco napsat, ale nakonec bych asi lidem jenom poradila tohle: Pokud chcete refund, napište jim na Twitter. Raději už si u nich ale nikdy víc nic neobjednám a využiju spíš služby lidí z komunity.

costest na Izumi Ioriho z i7 | plakát z Kimi no Uta: Mikazuki ver. | gang
fuck my life | cosplay make-up test | kiwame Yagen
kryt na mobil, který jsem si vyrobila z obalů od sušenek | i7 složka od Kavithy | cukroví

Když už jsme u butai, konečně se uskutečnilo vystoupení v chrámu Itsukushima a Shinken Ranbusai, kde vystoupil cast z obou muzikálů. V Itsukushimě nikdo nespadnul do vody a všechno se odehrálo bez problémů. Live bylo k výročí oznámení Itsukushimy jako památky UNESCO a vysílání proběhlo živě, takže žádný autotune. Shinsengumi trochu pokulhávali, co se zpěvu a sehrání týče, v porovnání se Sanjou-ha castem jim něco chybí. Myslela jsem si, že už všemu bude konec, ale oznámili třetí muzikál, tentokrát s mou oblíbenou postavou Nikkari Aoem, kterého bude hrát Araki Hirofumi. Kdy už TouMyu přestane ničit můj život?

Jako bonus vyšlo i 6 verzí premium live, kde každá verze obsahuje pouze close-upy herce, kterého si vyberete. Damn, Nelke, vy víte, jak z lidí dostat prachy. Jedna nejmenovaná slečna všechny verze hodila na net, takže mi bylo umožněno vidět skvosty, jako je tohle:

From Premium LIVE - Kogitsunemaru ver.

a taky tohle:

(Hrozně se mi líbí výraz jedné té fanynky za ním.)

Taky si občas do vyhledavače zadáte svůj nickname nebo název vaší tvorby, abyste si přečetli, co hezkého o vás kdo napsal, pokud vůbec zaznamenali vaši existenci? Čas od času si takhle vyhledám něco o mém, dnes mrtvém, webkomixu Kresbičky Schizofrenní Holčičky, a někdy se i docela zasměju, hlavně nad lidmi, kteří hledají význam v tom, proč se komix jmenuje tak, jak se jmenuje a sem tam na to dostanu i nějaký ten hejtík. Co je na tom schizofrenního? Je snad autorka schizofrenní? Ne, jenom to prostě dobře zní a bylo mi 15, když jsem ten název vymyslela. 


Komentáře

1 Ely Ely | Web | 7. ledna 2017 v 16:15 | Reagovat

"Budete si ho chtít vyzkoušet?"

Tož to mě zabilo :D

2 S c a r s S c a r s | Web | 8. ledna 2017 v 13:55 | Reagovat

By mě zajímalo jak to děláš? Hledáš pořád práci, ale finanční situace ti nebrání vyrazit na srazy, nebo obrážet bary. :DDD Já jsem vždycky v tom období byla zalezlá doma, protože mě to nic nestálo. :D Ale asi ze mě mluví závist. :'DDD

Haha, hláška u pána s dámským spodním prádlem byla top. Člověk by řekl, že to vezme jako vtip, ale evidentně se stále rodí lidi bez smyslu pro humor.

Ah, tak už ty ses dostala ke Killing Stalking?! Něco málo jsem objevila na tumblru, ale zatím se držím příměřený odstup. :DDD

3 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 8. ledna 2017 v 14:24 | Reagovat

[2]: No, všechny srazy, kterých se účastním, jsou ve městě a na drink mě většinou někdo pozve, takže tak :D

Spíš si říkám, kdo se už dnes ke Killing Stalking nedostal, nedávno jsem byla s jednou holkou, co ještě chodí na základku a taky to zná :D

4 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 8. ledna 2017 v 17:29 | Reagovat

[3]: Na základce? Okay, děti dneska rostou skutečně rychle. ^^"

[2]: Já se k tomu taky dostala, a i když se za to často až stydím, tak je to v rámci žánru a provedení jakože fakt dobrý, ehm.

5 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 8. ledna 2017 v 18:19 | Reagovat

[4]: Jediné, co mi na Killing Stalking vadí, jsou nezletilí čtenáři. Mě hrozně dojímají ty jejich komentáře, kde píšou věci, jako: "Oni se tak strašně milujou!" "Doufám, že skončí spolu." Ehm, dobře :D
A dost lidí to přirovnává k Yuri on Ice, dafuq?

6 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 8. ledna 2017 v 18:20 | Reagovat

[5]: Děkuju. Konečně někdo další, kdo dokonale shrnul dvě věci, které mi na tom vadí úplně nejvíc.

7 Tsuki-chan Tsuki-chan | Web | 11. ledna 2017 v 22:04 | Reagovat

Ako náhle som uvidela to video z Killing Stalking povedala som si: "To musím vidieť!" :D a už presne viem aké budú moje pocity, zmiešané, budem zhrozená, znechutená a budem sa samej seba pýtať prečo to vôbec pozerám a čítam ale nebudem schopná sa od toho odtrhnúť pretože som morbídne zvedavá :D

Ja som Silvestra strávila v kruhu kamarátov aj keď teda neviem ako je to možné som zostala tá najviac triezva zo všetkých a tým pádom som sa musela o tých ožranov starať keď sa válali po zemi lebo sa ani nedokázali dostať do postele :D

No ja si takto moc veci zo zahraničných stránok neobjednávam lebo sa bojím, že zaplatím a nepríde ale teraz nedávno som si objednala kolektorskú edíciu Persony 5 z Amazonu tak snáď príde lebo však ma porazí keď nie :D

Ako tí tínedžeri majú akí obraz o mníškach? :D Tínedžerov treba len ignorovať škoda sa s nimi hádať oni majú vlastné hlúpe rozumy a nič iné ich nezauíma, poznám to, moja sestra je teraz v tom veku :D

8 beepinka beepinka | Web | 19. ledna 2017 v 17:51 | Reagovat

Na všech fotkách ti to moc sluší :). Jinak ty teda nestuduješ a hledáš si práci? :) :-)

9 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 1. února 2017 v 11:57 | Reagovat

Líbí se mi ten kryt na mobil z obalu od sušenek, který jsi vyrobila. Šikovná.
Zajímalo by mě, co by bylo, kdyby si ten týpek to spodní prádlo hodlal ozkoušet.
To cukroví mi přijde vánočnější, než kdyby bylo ve tvaru různých genitálií. To by bylo vánoční ještě méně.
Jsem ráda, že jsem se tu opět mohla stavit a zastalkovat si u tebe na blogu.

10 Araiguma Araiguma | Web | 12. února 2017 v 10:43 | Reagovat

Zdravím~
Ten Yato je boží! Já plánuju Hiyori :'D
Btw moc se mi líbí tvé cosplaye! ^^

Jo, ta historka z té brigády je skvělá. Kdo by to byl řekl, že to nevezme ten chlápek s vtipem.

Netušila jsem, že jsi autorka Schizofrenní holčičky, máš můj obdiv.

Jinak super článek. Máš takový legrační a osvěžující styl psaní, moc se mi to líbí. :D

11 smartly smartly | Web | 13. září 2017 v 17:20 | Reagovat

Tak dík... Môj monitor už nikdy nebude tak čistučký ako predtým!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama