Párty v Mirkwoodu a takové věci

5. března 2016 v 19:32 | Majklice†Světice |  Paranormal Reality
"Proč jste elfové?"
"Můj bože, nemůžeš se lidí ptát, proč jsou elfové."

Včera jsme s naším lolitím gangem konečně uspořádali elfo-lolití párty. Vzali jsme na sebe klubové placky, pili jsme víno, jedli jsme salát a sledovali jsme Pár Pařmenů, because that's what elves do, I guess...?? Nejvíc epické bylo sexy jezení salátu. Poté jsme zamířili do gaybaru, kde na nás mluvilo hodně cizích lidí a fotili se s námi. Když vypadáte jako elf, takové věci se asi dějí. Ale nepřejte si vidět elfí lolitu, která se ve 4 ráno vrací z pařby. Rozcuchaná paruka, korunka nakřivo, rozmazaný make-up, má jenom jedno ucho, protože druhé ztratila (to elfí samozřejmě) a kulhá, protože lolita boty jsou ve skutečnosti jenom roztomile vypadající mučící nástroje. Ta koruna byla nesnesitelně otravná, protože nedržela, jak má, nakonec se mi dokonce podařilo ji zlomit, ale stále se dá nosit, jenom zase musím použít kouzla tavící pistole. Byla jsem ale jediná, kdo neměl problém nasadit si elfí uši, obě slečny s tím bojovaly skoro půl hodiny. S tím, jak mi odstávají, vypadám víc jako nějaký skřítek."Sluší mi to? Pojďme o tom diskutovat."

Mým bezdomoveckým dnům je konec. Měsíc a půl jsem se schovávala jako totální creep ve sklepech (v našem i v cizích), v knihovně, v obchodním centru, u kamarádky atd., aby matka nepřišla na to, že jsem skončila v práci. Všichni mi radili, abych jí už řekla pravdu, protože až to praskne, nebude to příjemné, ale uhrála jsem to. Občas jsem byla trochu paranoidní a myslela si, že mě prohlédla, ale popravdě, koho by napadlo, že by normální člověk pravidelně vstával ve 4 ráno a mrznul venku na lavičce do 9, než otevřou obchodní centrum, kam by se schoval na zbylých několik hodin, aby se někdo nedozvěděl, že dal výpověď? Nejlepší bylo, když mě matka pochválila za to, že jsem v té práci ještě pořád vydržela a že se diví :))

Ne, že by mi to nějak pomohlo, sice jsem teď doma, ale zase musím shánět job, protože i když práci mám, zaplaceno dostanu až po vydání knížky, navíc nemám vůbec šajna, o jakou částku půjde. Pracovat na grafické novele je taky mnohem těžší, než jsem čekala, hlavně tedy, když všechno musím dělat na počítači. Někdy je to hrozně frustrující a říkám si, jestli to zvládnu. Neměla bych se s tím moc srát, ale na druhou stranu kresba rozhodne, jak se bude kniha prodávat, takže by to mělo mít nějakou úroveň. Aaagrh...

Hrozně ráda bych šla na vystoupení A New World s Nobuem Uematsu a už jsem byla tak blízko k tomu, abych si objednala VIP lístky, ale nakonec jsem si řekla, že to není správné a měla bych si peníze nechat na nájem, zvlášť, když jsem si pár dní předtím objednala figurku Kogitsunemarua (konečně!). Byla jsem sice blízko k tomu, abych získala dost peněz, a stačilo by jenom někoho zabít (přinejhorším, v ideálním případě bych jen utekla s penězi), ale obětování dlouholeté známosti by za to asi nestálo. No, ale jelikož jsem πča, během doby, co jsem pracovala, jsem si předobjednala ještě spoustu věcí z AmiAmi, které teď musím zaplatit, takže na nájem stejně nemám.


Měla jsem štěstí a objednala jsem si poslední limitovanou pre-order edici TouraMyu se dvěma CD a photobookem s Mariem Kurobou jako Mikazukim. Beru zpět, co jsem o něm řekla, je to naprosto dokonalý jiji. Když jsem si to chtěla objednat posledně, bylo vyprodáno. No, a teď už je zase, všichni chtějí Maria. Why, there is Tsubasa, Ryuji, they're cute too, buy them! Oh, nevermind, they're sold out now. Po tom, co jsem si poslechla písničky z muzikálu jsem si rovnou koupila všechny, tentokrát ale v digitální verzi, protože to vyjde o dost levněji. A ti zmrdi tam nedali všechno. Jedna z nejlepších písniček「mistake」se nakonec nedostala ani do jednoho CD. Doufám, že to napraví, koneckonců tohle bylo jenom zkušební vystoupení a pravděpodobně se merchu do budoucna plánuje víc. Snad. Byla jsem taky dost překvapená nad kvalitou vystoupení, protože co jsem viděla z ukázek, zpívali vážně otřesně, hlas jim přeskakoval, jako kdyby byli puberťáci, ale WOW, vlastně jsou docela dobří, ani nedokážu popsat, jak je ten rozdíl markantní oproti tomu, co jsem viděla na netu, a když jsem narazila na tohle, tak jsem si skoro i pobrečela, it's so buuutifuuul (bývám emotivní z hrozně dementních věcí), asi si koupím i DVD, až naň narazím. Písničky se mi líbí, ale byla bych raději, kdyby k ukázkám z vystoupení přidali i obraz. Hlavně, no, hlavně kvůli téhle scéně.

S tímhle se nechám pohřbít.


Za pět dní už to bude rok, co jsem poprvé začala hrát Touken Ranbu. A fakt jsem toho za tu dobu moc nestihla. Saniwa level 75 a jediný toudan na max levelu je můj husband Kogitsunemaru. Nechápu, jak lidi, kteří mají práci, kteří mají hodně práce (viz Hato Moa) mají lvl přes 130, většinu toudanů nalevelované na max a některé ještě k tomu duplikáty. Co dělám špatně? Ani nemám dost merchu na to, abych si mohla udělat itabag, tenhle rok to musím napravit. Alespoň jsem se od předešlého eventu zase někam posunula. Sice jsem nezískala ani jeden z novějších toudanů (Sadomune ;-;), but I got this hotaru baby. (A taky jsem dostala šanci zabít svého husbanda. A taky husbanda mého husbanda. Být to ještě o pár týdnů dřív, hodně hráčů by mě za to ukamenovalo.)


Tady sice TKRB tolik známé není, vlastně skoro vůbec (vím jenom o třech dalších lidech, kteří to znají, z toho je aktivní hráč jenom jeden), ale hraje to každý, koho sleduju. A tím myslím opravdu každý - cosplayeři, manga-ka, ilustrátoři, herci. Myslela jsem si, že třeba takový Mario se vykašle na před-registraci pro TKRB pocket a že to není nějak aktivní hráč, takže mě překvapilo, když jsem v jeho citadele uviděla Jijiho a Kogiho, což byly dárky pro lidi, kteří se registrovali, a nevykašlal se na to (Vlastně mě překvapilo, že to ještě pořád hraje. Boy, you have so much Mikazuki merch, I have hots for you, tell me your saniwa level, aaaah, so sexy, lol), což se nedá říct o spoustě dalších lidí, kvůli kterým teď nemáme nový tenga goken, protože jsme s tímhle počtem registrací nedosáhli stretch pointu. Well, enough of salty words, let's enjoy more of this JUNONBOY.

I'm stalking you, senpai.

I even commented on your post, senpai.

Senpai.
Notice me.
Senpai.

SENPAI.

Překonala jsem svůj odpor k socializaci a opět jsem se po půl roce přihlásila na Italki s tím, že si najdu pár penpalů, nejlépe z Japonska, kteří by mě případně mohli i něco naučit. Ozývá se jich docela dost, ale našla jsem jenom pár lidí, se kterými jsem si sedla. Jeden má rád Česko a vlastní všechny volme mangy Monster, což je fajn, jenom nám někdy dělá problém jazyková bariéra. Druhý je vtipný programátor (a nejvíc cool penpal na světě btw), který četl Moeyo Ken, což jsem považovala za osud, protože je to jedna z knih, které bych si hrozně chtěla přečíst (bohužel neexistuje anglický překlad). Docela zajímavé mi přišlo, že i oni mají problém přečíst některé kanji, a jeden musel použít Google translator, aby věděl, jak se čte 一血卍傑, když jsem mu o nadcházející hře vyprávěla. A konečně mám možnost zužitkovat svůj LINE acc a TKRB samolepky, které jsem si tam koupila, よきかなよきかな ww (such hiragana, very Japanese, so wow) Akorát trochu zapomínají na časový posun, tak mě občas zprávy budí v 5 ráno. Což mi připomnělo můj historicky první chat na LINE:


Pak mám další veselou výměnu zpráv, o kterou bych se chtěla podělit - Reni vs teenska.
Nejlepší na tom bylo, jak dlouho jí trvalo, než jí došlo, že si spletla číslo.

Začala jsem sledovat Shadowhunters! Což bych asi neměla tak nadšeně vytrubovat do světa, protože je to docela sranec, ale je to podle knížky, kterou jsem jako mladá teenska měla docela ráda, takže mě zajímá, kam až se dostanou a jak všechno ztvární. Ukázalo se, že většinu věcí úplně předělali, jedna postava zázračně omládla, druhá změnila rasu a objevily se tam postavy, které tam dřív nebyly, ale nemůžu říct, že bych nebyla spokojená. A sourozenci Lightwoodovi konečně vypadají tak, jak jsem si představovala, což se ale bohužel nedá říct o teplém čaroději. But eh, he's cute together with Alec, I guess.Pokud byste se ale rádi podívali na něco, co sranec není, tak vřele doporučuji japonské drama Kokuhaku, které je podle stejnojmenné novely. S jedním penpalem jsme se shodli na tom, že na to, jak japonské filmy normálně za moc nestojí, tohle je jedna z mála výjimek a byli jsme oba docela překvapení. Watch it, you'll like it. Also, Shuya, my son.


Omlouvám se všem, kteří mě sledují na Twitteru, za své spamy, hlavně z doby, kdy se pořádal Wonfest 2016, kde se ukázalo hodně dlouho očekávaných figurek, plus pár překvapení. asdf, viděli jste tu novou 18+ figurku s Aobou z DRAMAtical Murder? Taky si tam dost vybíjím svou frustraci z toho, že se nemám o svých zájmech s kým bavit, protože jsou pro většinu lidí neznámé. It's hard to be otaku hipster in Czech. Deakitovala jsem si taky Ask, znovu, tentokrát už ale napořád. Čím déle jsem tam byla, tím víc se mi to zdálo jako trapárna. To samé se týká facebookové skupiny Sčítání českých otaku, už ani není sranda číst ty jejich dementní hádky, teď mě to akorát dokáže naštvat. Chodím i na zahraniční fóra a s jistotou můžu říct, že nikde jsem se nesetkala s takovým obrovským počtem kreténů, jako tady. Víte, jak jsou takoví ti nevyspělí všeználci, co se s vámi budou hádat o každé kokotině? Představte si komunitu sestávající z takových lidí. Nope, I'm out.

Kamarád z Kanady se mi asi po půl roce ignorování ozval. Chtěla jsem ho už poslat do prdele, ale dal mi na Steamu 10 her. Má štěstí, že je tak snadné si mě koupit.

"Vy spolu máte nějaký vztah na dálku?"
"Ne, přátelství se mnou je jenom finančně náročné."

Rozhodl se, že udělá otome hru, i když nikdy žádnou nehrál a neví o tom zhola nic. Zahrnula jsem ho tipy a radami, ale nakonec přišel s tím, že asi bude dělat něco o robotích otrocích, které se hrdinka pokusí sbalit, načež jsem mu řekla, že balit svého otroka trochu postrádá smysl, protože, hm, protože je to třeba OTROK? Jakého vyššího levelu, než otroctví, by ještě chtěl dosáhnout? Poradila jsem mu koupit si PS Vitu, zahrát si Hakuouki, Code Realize a Norn9, aby nabral nějaké zkušenosti, a aby mi to potom poslal domů, až ho to přestane bavit. Třeba se toho chytí.

Rozhodla jsem se zase si trochu vyzdobit pokoj, tak jsem vytáhla osušku s Mikazukim, pro kterou jsem se už dlouho snažila najít nějaké využití a udělala z ní závěs, jelikož ty uber cool si závěsy s Shinsengumi si nikdy nebudu moct dovolit. Vypadá to špatněa divně dobře zároveň, jako všechno v mém pokoji. Mám ráda přeplácanost. Vždycky mi přišlo, že správný otakar musí mít takové závěsy. (Těším se, až si obměním plakáty, mám zálusk na dva s IDOLiSH7 a Ensemble Stars.)


Na závěr bych se chtěla vykecat o Kogim. Je od společnosti Max Factory, od které mám ještě Haruhi Suzumiyu, a mívají opravdu kvalitní figurky. O ceně se mi moc mluvit nechce, protože bych se asi rozbrečela, plus to clo, které jsem musela zaplatit a fakt, že asi o den později byl slevněný o několik stovek - řekněme, že prostě stojí dost. Ale musím říct, že se vysoké ceně vůbec nedivím, protože je figurka hodně propracovaná. Tak propracovaná, že každý, kdo ji vlastní, se jde ujistit, zda i pod hakamou má všechno, jak má být. A ano, má všechno :D Na internetu je už z toho takový gag, kde třeba nendoroid Mikazukiho strká Kogimu pod hakamu zrcátko. Ale zase moc nadšení nebuďte, nosí fundoshi, což má i jeho nendoroid. Když tak nad tím přemýšlím, Mikazukiho nendo žádné nemá, znamená to, že jeho figurka bude na ostro?Každopádně má Kogi vše dokonale vymodelované, hlavně bych chtěla vyzdvihnout jeho vlasy a hruď, vypadá to totiž docela přirozeně, jako kdyby měl oblečení opravdu na sobě. A má taky hezky vymodelované zuby. (Zas ten fetiš na zuby.) Teď si šetřit na jeho kámoše...


Mezitím, co jsem si četla Reijiho route, jsem taky udělala tohle. Nepřeháním, když říkám, že tohle se tam opravdu stalo. Mínus ty šaty teda. Reiji je v podstatě Disney princezna.
 


Komentáře

1 Tsuki-chan Tsuki-chan | Web | 5. března 2016 v 21:44 | Reagovat

Ja som tu figúrku Aoba videla a normálne som zostala v miernom šoku, no Nitro Chiral vie ako predávať :D :D toť nedávno som si kúpila jednu doujin Dramatical Murder na pár Aoba x Mink- na to ako som na Minka v hre pindala som si nejako moc tento pár obľúbila ale keď v tej druhej hre a drama CD bol neskutočne zlatý :D :D ako ten tvoj kamarát čo chce urobiť otome hru aj keď žiadnu nehral si celkom verí a zbaliť otroka asi také ťažké nebude predsa len je to už otrok hlavnej hrdinky :D :D ja mu radím aby si zahral Code Realize tam si aspoň neurobí zlú mienky o hlavných hrdinkách otome hier :D :D ta figúrka vyzerá naozaj super ale si ma prekvapila s tým, že ma celé vybavenie :D :D ja by som si inak tiež dala s vami fotku keby som vás stretla ako elfov :-)

2 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 5. března 2016 v 22:33 | Reagovat

[1]: Nejlepší bylo ještě to zrcadlo, co za ním bylo, aby šlo všechno vidět :D Si to musím už konečně zahrát, ale nějak se v těch VN vůbec nehnu, se mi nechce u toho sedět :D
Koupila sis v japonštině, nebo nějaký v AJ?
Jako, má takové ty "japonské tanga", ale i přesto, že se s tím vůbec nemuseli srát, všechno hezky vymodelovali :D

3 Tsuki-chan Tsuki-chan | Web | 5. března 2016 v 23:09 | Reagovat

[2]: hej to zrkadielko vzadu nemalo chybu :D si s tým dali námahu, soujin som si kúpila v angličtine volá sa: "So We Are Newly Married Couple" od Motorogo má svoju stránku aj na tumblr, pôvodne to bola kórejska doujin ale autorka ju preložila aj do angličtiny za čo som vďačná :-) Určite si Dramatical Murder zahraj ale odporúčam ti aby si, si potom zahrala aj pokračovanie re:connect- to je oveľa kratšie zachytáva len udalosti po hlavnom deji aby sme vedeli čo sa stalo s párikmi :D

4 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 6. března 2016 v 15:43 | Reagovat

Bože ... Thranduil by z vás měl skutečně radost!

5 S c a r s S c a r s | Web | 9. března 2016 v 22:13 | Reagovat

Whoooa, vypadá to úplnou party hard a lolití gang nemá chybu! :D Ah, už jsou to roky, co jsem naposledy viděla Pár pařmenů. :D Taková nostalgie! Haha jinak koukám, že ty sis zase dělala radost s tím cdčkem. :D Na druhé straně ten LINE a ta smska mě dobře pobavily. To mi připomíná, že jsem nedávno taky dostala smsku už cizího čísla, ale bohužel mě podobná reakce nenapadla. Achjo, taková promarněná šance! :D

Dívala jsem se, o čem to Kokuhaku je a hned si ho přidala na seznam. Zní to dost drsně, ale recenze byly hodně dobré, jen si nejsem jistá, kdy budu ochotná si na podobný žánr udělat čas. :D Já teď spíš vyhledávám něco veselejšího, což mi připomíná, že sleduju anime o moderním Japonsku, kde je přechovávání porno časopisů trestně stíhané, jako vražda. :D Naprostá šílenost! Oh shit a ta figurka vypadá fakt kvalitně, i s těma koulema! :D

6 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 10. března 2016 v 14:49 | Reagovat

[5]: Ty hlášky jsou nejvíc legendární. "Takový chytrý člověk a snaží se otevřít graffiti na zdi."
Aspoň víš, jak se příště v takové situaci zachovat :D
Ono to je občas docela veselé, ale takovým zvráceným způsobem (matka se po skončení začala smát, lol)
Jak se to anime jmenuje? :D

7 S c a r s S c a r s | Web | 10. března 2016 v 16:45 | Reagovat

[6]: Ok, ok, příště se pokusím si také z dotyčného na telefonu vystřelit :D Jinak to anime se jmenuje Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai. :D Je to fakt shit s velkou spoutou sprostých vtipů a rádoby sexuálních situacích. :D

8 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 10. března 2016 v 17:52 | Reagovat

[7]: Joo, o tomhle jsme se zrovna bavili na elfí párty :D

9 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 16. března 2016 v 14:52 | Reagovat

Tak myslím, že je jedině dobře, že jsem se na Kokuhaku koukla ještě před těmi třemi týdny praxi na základce, co mě čekají za měsíc ... alespoň mám inspiraci. :-D

10 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 17. března 2016 v 0:03 | Reagovat

[9]: U go girl, máš mou plnou podporu :D

11 ElliottGoank ElliottGoank | E-mail | Web | 2. května 2018 v 7:34 | Reagovat

contact high drug test  https://fastin.jcink.net/  florida board of pharmacy license lookup

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama